نمایه شرکت
دربارهی ما

پکن Speedata Technology Co.، Ltd. در سال 2008 تاسیس شده است، یک واحد ارتقاء فن آوری پیشرفته IoT داخلی است که برای ارائه خدمات اطلاعات مناسب برای کاربران سازمانی اختصاص داده شده است.

این شرکت دارای پس زمینه فنی عمیق از پایانه های هوشمند است، با تمرکز بر تولید فناوری IoT، با تکیه بر انباشت تکنولوژی، با استفاده از سناریوهای کاربردی صنعتی، و ارائه راه حل برای کاربران با تجربه کاربر به عنوان یک نیاز.

محصولات ترمینال هوشمند وضعیت پیشرفته در زمینه های "ترمینال هوشمند تلفن همراه"، "تجهیزات کسب اطلاعات جمع آوری اطلاعات اینترنت" و "PDA صنعتی" را به دست آورده اند و در صنایع مختلف و زمینه های مختلف مورد استفاده قرار گرفته اند. این یک اینترنت اینترنت ایده آل از چیزهای شریک است.

با کمک تحقیق و توسعه فن آوری، Speedata تجربه و پایه های غنی در فناوری های تعبیه شده، IoT و طراحی صنعتی را انباشته است.

با درک عمیق صنعت و منابع فنی قوی، می توانیم راه حل های حامل سخت افزاری مناسب را برای سناریوهای کاربردی مختلف به سرعت و قابل اعتماد ارائه دهیم. ما به طور فعال در حالت همکاری و تعریف محصول، با موفقیت مشتری به عنوان نیاز اساسی، و انعطاف پذیر در راه های مختلف. این به طور موثر حل مشکلات تولید ترمینال برای کاربران است.

ما از رویکرد طراحی مدولار از نرم افزار و سخت افزار استفاده می کنیم تا از راه حل های بالغ بر نیازهای محصولات سخت افزاری استفاده کنیم، فرایند توسعه و فرایند تولید را سرعت بخشیم. همچنین می توان از طریق سفارشی سازی یا تابع محلی بر اساس انواع محصولات ترمینال بالغ برای زمینه های مختلف سفارشی کرد. راه هایی برای ارائه راه حل های سریع و اقتصادی به کاربران.

آزمایشگاه این شرکت دارای تجهیزات و ابزار کامل تست است و دارای پروسه تست کامل و سیستم صدور گواهینامه است. محصولات ترمینال نه تنها برای شرایط تجاری، بلکه برای استانداردهای صنعتی نیز مناسب است، در شرایط مختلف سختی مانند انفجار، دمای بالا و پایین، مناسب است.

شرکت ما
  • تاریخ
  • سرویس
  • تیم ما

2008: "پکن Geofanci فناوری Co.Ltd" در پکن پایگاه اطلاعات صنعت Shangdi تاسیس شد.

2009: شروع به توسعه محصول IoT تلفن همراه.

2010: اداره یک اداره شنزن و دالیان Zhuoxun Softcom Technology Co.، Ltd. را تاسیس کرد تا شروع به توسعه محصولات لینوکس و هسته اندروید کند.

2011: محصولات سفارشی وارد بازار ترمینال پلیس می شوند و فروش خارج از کشور آغاز می شود

2012: خلاصه پایان سال تعیین موقعیت بازار "تمرکز بر IoT تلفن همراه و راه حل".

شروع به مارک تجاری کنید و علامت تجاری "Speedata" را ثبت کنید.

طراحی محصول مدولار شروع به آماده سازی برای سفارشی سازی در مقیاس بزرگ محصولات سخت افزاری آینده.

2013: مرکز فروش شرق چین (شانگهای) را تاسیس کرد.

2014: این شرکت درخواست تغییر نام را به "Beijing Speedata Technology Co.، Ltd." درخواست کرد.

تجهیزات بلیت موبایل برای لیگ فوتبال برزیل و جام جهانی.

2015: "پکن Speedata فناوری شرکت، آموزشی ویبولیتین" کد: 832442.

2016: تولید سری "محصولات سری آهن مرد"؛ مدل محصول: KT40 / KT50 / KT55 / KT80؛

2017: اهداف استراتژیک "محصولات اینترنت + محصولات صنعتی" با تمرکز بر تدارکات / پلیس / پزشکی / حمل و نقل و سایر زمینه ها؛ محصولات جدید: تدارکات مقدار ویژه مربع / PC قرص / ماشین حساب ماشین حساب پرداخت ماشین حساب پرداخت.

2018: تولید انبوه محصولات سری SD، محصولات ویژه برای تدارکات اکسپرس، صنایع پزشکی تلفن همراه و سایر صنایع و گسترش خط تولید ترمینال دستی؛ مدل های جدید محصول: SD35 / SD55 / SD55UHF / SD60 / SD60RT / SD60PRT / SD100؛

Beijing Speedata Technology Co., Ltd Beijing Speedata Technology Co., Ltd Beijing Speedata Technology Co., Ltd Beijing Speedata Technology Co., Ltd Beijing Speedata Technology Co., Ltd Beijing Speedata Technology Co., Ltd Beijing Speedata Technology Co., Ltd
1 2 3 4 5 6 7
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : SPEEDATA

تعداد کارمندان : 100~200

فروش سالانه : 80-100 million

سال تاسیس : 2008

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

کیفیت خوب اسکنر اثر انگشت بیومتریک برای فروش کیفیت خوب اسکنر اثر انگشت بیومتریک برای فروش کیفیت خوب اسکنر اثر انگشت بیومتریک برای فروش کیفیت خوب اسکنر اثر انگشت بیومتریک برای فروش